SPROSTITEV IN KLEPET NA ŠOLSKEM VRTU, RAZVIJANJE VZTRAJNOSTI, MED VRSTNIŠKA POMOČ

Na vrtu so danes zjutraj pridno delali  učenci 1. , 2. in 3. razreda. Učiteljici Mateja in Marjeta sta jih spodbujali. Po pouku so nadaljevali učenci predmetne stopnje. Z budnim očesom jih je spremljala učiteljica Katarina, ki z izbirnim predmetom  pripravlja učence na šolo za življenje . V prihodnjem tednu z delom nadaljujejo nove skupine. Izbirni predmet učiteljice Mojce in mlajši učenci krožkov Kuhamo pečemo, Družabnice, Logične pošasti.  Pomagali bodo tudi učenci likovnega snovanja pri učiteljici Maji.

Želimo si imeti urejen vrt. Upamo, da nam bo uspelo. Učenci , ki prihajajo na vrt, se zelo potrudijo.  Lahko smo ponosni nanje.

Zapisala Lidija Hafner