PEŠBUS – spremljana pot v šolo

Pešbus ima postaje in vozni red, vodi ga spremljevalec in deluje podobno kot pravi šolski avtobus, le da se ne premika na kolesih, temveč z nogami. Otroci se v varnem okolju privajajo na udeležbo v prometu in so tako pozneje pripravljeni na samostojno pot v šolo. Za dobro delovanje Pešbusa je potrebno zanesljivo partnerstvo med spremljevalci, starši in otroki.

Akcijo Pešbus bomo na vaši šoli izvajali  od 3. do 21. septembra 2018, linije in vozni red pa bodo dokončno oblikovani glede na prijave. Starši, ki boste otroke prijavili na Pešbus, boste pravočasno seznanjeni o podrobnostih. Prijave zbiramo do petka, 8. 6. 2018.

Od prijave lahko kadarkoli odstopite pisno ali s sporočilom na elektronsko pošto izvajalca.

Več o projektu PEŠBUS si lahko preberete na spletni strani aktivnovsolo.si , z vprašanji pa se lahko obrnete na naš e-naslov sabina.gabrijel@skofjaloka.si ali sasa.cadez@ossklm.si

Obvestilo za starše PEŠBUS

Pešbus – prijava otroka

Pešbus – Prijava in izjava za spremljevalce (prostovoljci ste lahko starši, stari starši, ostali občani).

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+