TD 9. r – Predstavitev srednjih šol, sreda, 24. 10. 2018

Spoštovani devetošolci in starši!

V sredo, 24. 10. 2018, bodo na Osnovni šoli Ivana Groharja potekale predstavitve srednjih šol za učence 9. razreda v okviru tehniškega dneva.

Učenci se zberete pred šolo Škofja Loka-Mesto ob 13.45 oz. pridete pred šolo Ivana Groharja ob 13.55. Najprej se bomo skupaj zbrali v večnamenskem prostoru OŠ Ivana Groharja, nato pa se boste udeležili predstavitve treh srednjih šol, ki ste jih predhodno izbrali ter poslušali predavanje Petra Babaroviča.

Individualne urnike dobite v sredo na skupnem delu.

Predstavitve srednjih šol se bodo začele ob 14.15 in zaključile ob 17:40. Potekale bodo v petih učilnicah in v štirih terminih. Vmes bodo odmori, poskrbljeno bo tudi za malico.

Starši, prosim, poskrbite za pravočasen prihod učencev v šolo, prav tako poskrbite za njihov odhod domov. Na predstavitve srednjih šol ste vljudno vabljeni tudi Vi.

Lepo vas pozdravljam,

Katarina Gornik, šolska svetovalna delavka