Utrinki z BAZARJA, torek 3. 12. 2019

bazar-ilustracija

Tradicionalni BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR, ki je bil v torek, 3. 12. 2019, od 17.00 do 18.30, na hodnikih in v večnamenskem prostoru naše šole smo uspešno zaključili. Obiskovalci so lahko izbirali med številnimi izdelki, ki so jih izdelali učenci s pomočjo delavcev šole in staršev.

Bazar smo popestrili s kulturnim programom, ki nas  je popeljal v predpraznični decembrski čas. V predavalnici šole se je odvijal kulturni program z učenci 8. a, učenci dramskega krožka in učenci pevskega zbora. Tudi učenci 7. b so odigrali gledališko predstavo.

V knjižnici je razstava knjig Jelke Reichman ob njeni 80. letnici. Na voljo so knjige po izboru naših učencev. Tokrat so jih izbirali osmošolci.

Zbrana sredstva smo položili v šolski sklad,  ki na šoli uspešno deluje že vrsto let.

Vsem učenkam, delavcem šole in staršem se zahvaljujemo za tako uspešno izvedbo bazarja.

Utrinki iz bazarja

 

(Skupno 498 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost