Obisk v Ledinah

Šolsko leto se zaključuje in s tem sodelovanje med POŠ Ledine in OŠ Škofja Loka-Mesto. Učenci in učenke 1.a, 2.d in 4.d razreda so dodali še zadnje nove skupne trenutke.

Danes, 18. 6., smo bili na obisku pri prijateljih v Ledinah. Povabili so nas na zaključno druženje. Celo šolsko leto smo si izmenjevali novice, zabavne trenutke in različne naloge. Ni nam bilo žal trenutkov, ko smo pridno zbirali vtise in se dogovarjali, kaj bi bilo zanimivo, da napišemo v pisemce.

In kako je bilo danes? Učiteljice in učenci menimo, da je vsak izmed nas našel na tem izjemnem dogodku tudi  nekaj zabavnega in poučnega.

Ogledali smo si igro ŠOLA NEKOČ. Učenci so se zelo izkazali, igra je bila odlična. Mi pa zvesti gledalci in poslušalci. Srečni smo jih nagradili z aplavzom in se oddahnili, da takega pouka ni več.

Več o tem: Obisk v Ledinah, 18. 6. 2024

Marjeta Kavčič, Lidija Hafner, Lucija Štebe, Marjetka Benedik